جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شیرهای خاص Special valve

شیرهای خاص

شیرهای پروانه ای ما را می توان با کمترین تلاش نصب کرد و به طور موثر برای باز کردن/بستن آسان کار کرد. با توجه به انتخاب مواد اولیه با کیفیت بالا، شیرهای ما به گونه ای ساخته شده اند که دوام داشته باشند، هزینه های آینده را کاهش می دهند، با محرک های مختلف مطابقت دارند و نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر را به حداقل می رسانند.

کارخانه SPV Valve از ماشین آلات پردازش پیشرفته برای تولید شیرهایی استفاده می کند که با مشخصات شما سازگار است. با گذراندن تست کیفیت در هر مرحله، انواع شیر پروانه ای ما گواهینامه API 609، API 607، API 6FA، API 598، SIL3، CE، ISO 15848-1 و گواهینامه GOST را دریافت کرده اند. به این ترتیب، آنها برای کاربردهای شیمیایی، غذایی و دارویی به خوبی کار می کنند.

به شیرهای پروانه ای با کارایی بالا، شیرهای پروانه ای دو افست یا دوگانه غیرعادی نیز می گویند. شیرهای کنترل پروانه با کارایی بالا علاوه بر توانایی آنها در مقاومت در برابر مایعات و گازها، با ساختار ضد حریق نیز ساخته شده اند. اضافه کردن توقف بر روی دریچه های ما کارایی آنها را در کنترل جریان سیال و جلوگیری از سفر بیش از حد بهبود می بخشد. هر شیر همچنین با فشار دو طرفه کلاس 150-900 و غده های بسته بندی قابل تنظیم برای اطمینان از عدم نشتی خارجی ساخته شده است.

دریچه‌های ما که برای خدمات عمومی ساخته شده‌اند، سفارشی ساخته شده‌اند، با اندازه‌های دقیق، متناسب با نیازهای شما و جلوگیری از بروز مشکلات در حین استفاده. SPV Valve راه حل های قوی برای تنظیم و نصب ارائه می دهد تا راه اندازی شیرهای ما را برای هر مکانی آسان تر کند.

شیرهای کرایوژنیک

شیرهای کرایوژنیک

CRYOGNIC

شیرهای دما بالا (HIGH TEMPERATURE VALVE)

شیرهای دما بالا

HIGH TEMPERATURE

شیرهای چند راهه

شیرهای چند راهه

MULTI WAY

شیرهای تاپ انتری

شیرهای تاپ انتری

TOP ENTRY

شیر ضد نویز و ضد کاویتاسیون

شیرهای کیج

ANTI NIOSE / CAVITION