جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما

اسپاد پترو ولو

شرکت اسپاد پترو ولو برای دستیابی به طراحی بصری و باکیفیت بالای شیرآلات صنعتی، شیرآلات مخصوص و شیرهای عملگر در اندازه ها و کلاس های مختلف در ایران، از بهترین متخصصان بهره می برد. برند ما در شیرهای پروانه ای، چوکی و مخصوص است.

به عنوان یک شرکت دانش، SPV سعی در خدمت رسانی به صنایع مختلف با تمرکز بر پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و آب دارد. همچنین SPV می تواند طراحی و ساخت شیرآلات و قطعات صنعتی، تعمیر و نگهداری شیرآلات صنعتی را طبق آخرین استانداردها انجام دهد. ما معتقدیم که محصولات و خدمات شرکت می تواند خواسته های مشتری را برآورده کند. SPV به مشتریان اطمینان می دهد که خدمات پس از فروش جزء لاینفک محصول ما محسوب می شود. به لطف دانش قوی ما در مورد تمام شیرآلات، ما از مشتریان خود در خدمات پس از فروش پشتیبانی می کنیم و خدمات فنی و مهندسی را برای آنها ارائه می دهیم. تیم فنی ما می تواند تجربیات قبلی را جمع آوری کند و موقعیت های خاص مشتری را ترسیم کند. ما مشاوره راه حل فنی را بدون محدودیت زمانی به مشتریان خود ارائه می دهیم.

شیر اسپاد پترو والو با قابلیت اطمینان بالا و بدون محدودیت فنی سعی در دستیابی به اهداف عالی دارد. SPV آماده همکاری با مشتریان با روحیه جوان و فعال است. هدف ما این است که خودمان را در سطح جهانی نشان دهیم.